O Targach

Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie będąc od prawie 30 lat jedną z największych imprez turystycznych w Polsce, mogą pochwalić się tysiącami gości podczas każdej edycji. Termin targów – koniec marca, tuż przed otwarciem sezonu sprawia, że impreza przyciąga zarówno licznych specjalistów z branży, jak i turystów.

Dla sektora turystycznego targi to doskonała okazja do wymiany informacji, przygotowania się do sezonu letniego, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej oferty. Klienci końcowi mają możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza ofert zarówno tour operatorów i biur podróży, jak i firm zajmujących się obsługą branży turystycznej i świadczących turystyczne usługi komplementarne. Targi są również wyjątkową okazją do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty producentów i dostawców rozwiązań z całego świata. Swoje niezliczone atrakcje turystyczne aktywnie promują również Państwa, Regiony i Miasta Partnerskie targów.

Targi organizowane są w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego, mieszczącego się w Katowicach, w wyjątkowo korzystnej lokalizacji – w samym sercu województwa śląskiego, w pobliżu autostrady A4 i A1, co pozwala na sprawne dotarcie z wielu miejsc w kraju i Europie. Liczne parkingi zlokalizowane wokół obiektu umożliwiają komfortowe korzystanie z infrastruktury.

Dlaczego organizujemy targi?

Motto naszej firmy to hasło „ulepszyć Polskę”. Jako organizator targów poprzez swoje działania tworzymy platformę do kreowania biznesu, co przyczynia się do zwiększenia zainteresowania produktami naszych wystawców, umożliwia nawiązanie nowych relacji biznesowych wśród kontrahentów polskich i zagranicznych, a co za tym idzie, również wzrost obrotów i zatrudnienia.

Umożliwiając bezpośredni kontakt profesjonalistów ze szkołami targi uczestniczą w procesach edukacji zawodowej,  sprzyjając lepszemu dostosowaniu się  kształcących się osób do potrzeb rynku turystycznego.

Kładziemy również nacisk na rozpowszechnianie wiedzy branżowej również wśród profesjonalistów, dając dostęp do informacji na temat najnowszych trendów, promując najnowsze rozwiązania i podążając za nowoczesnymi trendami.

 

Dla kogo?

BRANŻA

    • ZOBACZ ZAKRES TEMATYCZNY

ZWIEDZAJĄCY

Profesjonaliści: agencje i biura podróży, reprezentanci ambasad, konsulatów i biur krajów i regionów partnerskich, przedstawiciele wydziałów promocji miast i regionów, touroperatorzy, właściciele hoteli, pensjonatów, operatorzy portali turystycznych, media branżowe, właściciele campingów, wypożyczalnie samochodów turystycznych, sanatoria, SPA.

 

Indywidualni: turyści szukający indywidualnych rozwiązań, turyści szukający gotowych form wypoczynku, pasjonaci turystyki pieszej – rowerowej – górskiej, gastro-turyści, pasjonaci żeglarstwa, szkoły turystyczne, szkoły hotelarskie, rodziny z dziećmi.