Organizator

to marka będąca organizatorem tytułów targowych w których corocznie uczestniczą setki firm z kraju i zagranicy oraz tysiące zwiedzających profesjonalistów. Firma kontynuuje formaty o długoletnich tradycjach, stanowiące od dekad znak rozpoznawczy Śląska na targowej mapie Europy (takich jak targi BHP, GLOBalnie i Sweettargi).

Mottem naszej firmy jest hasło „ulepszyć Polskę”. Działając w sektorze targowym jako organizator imprez targowych, wystaw, kongresów, konferencji i seminariów niezmiennie dostarczamy unikalnych źródeł inspiracji, określamy benchmarki i otwieramy możliwości biznesowe. Wspieramy w ten sposób społeczności profesjonalistów, poszczególne branże oraz rynki. Promując najnowsze rozwiązania i podążając za nowoczesnymi trendami tworzymy unikalną platformę do kreowania i rozwoju biznesu.

Dodatkowym atutem organizowanych przez nas wydarzeń jest ich lokalizacja. Targi odbywają są w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego, mieszczącego się w centrum Katowic, w samym sercu województwa śląskiego.